Rekomendacje

Co mówią o mnie osoby współpracujące, klientki i uczestniczki warsztatów.

Żyjemy w świecie, w którym każdy może mianować się ekspertem i sprzedawać wiedzę, która nie jest wiedzą ekspercką. Trudno znaleźć w tej “dżungli” prawdziwych Nauczycieli, którzy nauczą nas prawdziwej, merytorycznej wiedzy. Tym bardziej się cieszę, że mi się udało poznać prawdziwego eksperta personal branding, który świetnie sprawdza się w działaniu. Z Moniką współpracuję od 6 m-cy przy projekcie klub ”Strefa Kobiet Biznesu” Jak nikt inny, potrafi zadbać o wizualizację oraz spójność wizerunkową spotkań. Monika jest osobą uczciwą i rzetelną, powierzone zadania realizuje wkładając w nie całe serce i doświadczenie. Wiem, że mogę na nią liczyć w każdej sytuacji. Trudne tematy i sprawy dla niej nie istnieją! Potrafi świetnie analizować i wymyślać rozwiązania dla złożonych projektów. Tak, aby wszystko do siebie pasowało i miało właściwy przekaz dla odbiorcy. Pomaga mi osiągnąć spójną i wiarygodną markę osobistą, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim współpracę z tak kompetentną osobą, jak Monika.

Joanna Suchocka, Kreatorka Kobiecych Wydarzeń
Joanna Suchocka, Kreatorka Kobiecych Wydarzeń,
www.strefakobiet.eu

Monika Wyderka — Chodak - ciepła, konkretna, kobieca i zdecydowana. Świetna we współpracy…zawsze na czas, zawsze słowna, zawsze szczera i uczciwa. Stąpająca mocno po ziemi i potrafiąca zabrać w przestworza marzeń. Pełna inspiracji, skarbnica wiedzy. Niezawodna partnerka we współpracy, kompetentna, dobrze zorganizowana. Polecam, bo to dobra i autentyczna Marka.

Małgorzata Gąska
Małgorzata Gąska,
BeautyMental Coach www.fabrykasiebie.pl

Podczas warsztatu każda z uczestniczek otrzymała w pigułce wiele cennych wskazówek na temat zaprojektowania siebie. Niektóre z nas odkryły wiele fascynujących i zaskakujących informacji na swój temat. Ja osobiście odkryłam jakie wartości są tak naprawdę dla mnie ważne i niektóre z nich były zaskakujące. Dziewczyny utwierdziły mnie, że każda z nas może dobrze czuć się w swoim ciele, tylko wystarczy to ciało odpowiednio ,,przyodziać". Ogromna dawka wiedzy i cennych wskazówek. Każda kobieta powinna wziąć udział w takim warsztacie, niezależnie od tego, czy prowadzi swój biznes, pracuje na etacie, czy szuka swojej drogi, bo przecież codziennie promujemy SIEBIE.

Magdalena Herrmann
Magdalena Herrmann,
Specjalistka ds Zdrowego Stylu Życia, www.magdazdrowie.myduolife.com

Warsztat z Moniką i Małgosią mogą polecić każdej kobiecie, która chce wiedzieć jak się pokazać światu. Jak umiejętnie sprzedawać swoje działania, ale przy tym nie stracić na swojej autentyczności. Bardzo kompetentnie poprowadzone spotkanie. Na luzie z fajną nieskrępowaną atmosferą. Co okazało się niezwykle istotne dla realizacji części ćwiczeń. Było tak naturalnie, że zanim się zorientowałam kończyliśmy naszą całodzienną pracę. Teraz mam w ręku mocne narzędzie do mojego dalszego rozwoju.

Anna Miłkowska
Anna Miłkowska,
Właścicielka Studio by mum, www.studio.bymum.pl

Niesamowicie interesujący warsztat. Coś na ten czas w jakim teraz jestem, czyli etap budowania swojej działalności. Atmosfera przesympatyczna. Nawet nie wiem kiedy ten czas tak bardzo zleciał. Ćwiczenia niesamowicie twórcze, pozwoliły mi odkryć dużo tajemnic o sobie. Wynikiem jest skrypt, bardzo przydatne narzędzie. Porządkuje wszystkie ważne kwestie i zawsze mam go w zasięgu ręki.

Beata Palacz
Beata Palacz,
Fotograf w Zuza Photography, www.zuzaphotography.com

Gorąco polecam warsztat prowadzony przez Monikę i Małgorzatę dotyczący budowania autentycznej marki osobistej. Dziewczyny posiadają ogromną wiedzę merytoryczną i praktyczną, co jest niezwykle cenne. Warto było udać się na spotkanie z nimi z Warszawy do Gdańska. Warsztat był dla mnie niezwykłą inspiracją, przygodą, nauką i wymianą bardzo pozytywnej energii. Każda kobieta, która poważnie myśli o budowaniu własnego biznesu swoją przedsiębiorczą drogę powinna rozpocząć od odbycia szkolenia z Moniką i Małgosią. Będzie miała wówczas gwarancję, że nie popełni błędów, które położą się cieniem na jej biznesowym wizerunku. Zachwyciła mnie dbałość o każdy szczegół spotkania i personalizacja materiałów szkoleniowych. Bardzo Wam dziękuję za wspaniale i owocnie spędzony czas.

Lena Zielińska, , Certyfikowana Osobista Stylistka & Personal Shopper, Doradca Wizerunku,
Lena Zielińska, , Certyfikowana Osobista Stylistka & Personal Shopper, Doradca Wizerunku,,
www.lenazielinska.pl, www.spersonalizowanakoszula.pl

Rzetelna wiedza poparta doświadczeniem, doskonałe przygotowanie do spotkania i trafny feedback. Spotkanie z Moniką było dla mnie bardzo wartościowe i pozwoliło spojrzeć okiem specjalisty na moją dotychczasową działalność w social media. Konsultację polecam.

Michalina Tańska, CMO w Trening Kariery
Michalina Tańska, CMO w Trening Kariery,
www.treningkariery.pl

Sposób komunikacji Moniki z klientem jest precyzyjny, klarowny i przystępny. Chcę też podkreślić przyjazną atmosferę rozmowy. Monika prowadzi swoje konsultacje z pełną życzliwością i zrozumieniem w stosunku do klienta. Po konsultacji on-line otrzymałam konspekt z podsumowaniem, gdzie wszystkie poruszane kwestie zostały czytelnie usystematyzowane. Jednym słowem polecam gorąco korzystanie z usług Moniki. To solidna marka.

Anna Remża, Współwłaścicielka
Anna Remża, Współwłaścicielka,
http://reise-nach-polen.ch/

Monika nadaje kierunek chaotycznie podejmowanym działaniom i krok po kroku wyjaśnia każdy z aspektów strategii marketingowej. Metodycznie i uważnie omawia powszechnie stosowane terminy i uzasadnia konieczność ich uwzględniania w odniesieniu do oczekiwanych rezultatów. Na uwagę zasługuje przede wszystkim profesjonale podejście – szczegółowy wywiad wstępny oraz zapoznanie się i odwoływanie do przesłanych informacji, by w trakcie konsultacji dostarczyć najbardziej dopasowanych rozwiązań. Nie mogę nie wspomnieć o mobilizującym aspekcie kontaktu z Moniką, który zmusza do uporządkowania kwestii związanych z budową marki osobistej i odpowiedzi na najbardziej istotne pytania. Niezaprzeczalna gotowość do udzielana pomocy w każdym zakresie – począwszy od drobiazgowego wyjaśniania zagadnień, popartych osobistym doświadczeniem, aż po indywidualny harmonogram, zawierający jednocześnie podsumowanie odbytych konsultacji i wyznaczający plan dalszych działań.

Elżbieta Sokołowska, Korektelka,
Elżbieta Sokołowska, Korektelka,,
www.korektelka.pl

Monika bardzo rzeczowo i skrupulatnie przygotowała się do spotkania. Przedstawiła w jasny i klarowny sposób, jakie widzi nie dociągnięcia i zagrożenia dotyczące mojego biznesu. Zaproponowała szereg rozwiązań i inspiracji. Podoba mi się styl pracy Moniki, ponieważ sama jestem osobą dobrze zorganizowaną i lubię konkretne, jasne zadania, które powinnam wykonać. Wszystko wydawało mi się znane, ale dopiero dzięki Monice udało się uporządkować cele i nakreślić wizję kolejnych działań. Oprócz profesjonalizmu i doświadczenia, Monika wnosi również pozytywną atmosferę, dzięki czemu ten czas był nie tylko spędzony pożytecznie ale również bardzo sympatycznie. Monika jest osobą godną polecenia, jej usługi są skrojone na miarę klienta, w związku z tym inwestycja w takie konsultacje pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy, wydanych na czasem zupełnie zbędne działania, nie przynoszące efektów.

Kamila Rosik, Doradca Kariery
Kamila Rosik, Doradca Kariery,
www.strefakariery.com.pl

Warsztat odbył się w przyjaznej i miłej atmosferze. Małgorzata i Monika przekazały dużo cennej wiedzy i wskazówek potrzebnych do zbudowania autentycznej marki osobistej. Wiedza została przekazana w interesujący i jasny sposób. Bardzo podobały mi się ćwiczenia praktyczne. Cenne było dla mnie również poznanie nowych, fantastycznych osób. Wyszłam z warsztatu z energią i motywacją do działania.

Izabela Ryska właścicielka w Iryska-świece sojowe
Izabela Ryska właścicielka w Iryska-świece sojowe,
http://iryska-swiece.wix.com/iryska-swiece

Podziel się: