Witajcie. Trochę mnie tu nie było. Przepraszam. Czasami tak bywa, że nasze plany nagle się zmieniają. Coś nowego się rodzi i trzeba zrobić temu miejsce. Doba ma tylko 24 godziny. Jest to czas, który rozkładamy nie tylko na pracę, ale również na swoje życie osobiste i przemyślenia. Gdzie chcemy iść, dokąd zmierzamy, jak chcemy, żeby dalej się nasze życie układało.

Miałam mega mętlik w głowie, co dalej z Pracownią Kobiecości. To moje trzecie dziecko. Blog był początkiem do dalszych działań, które niesamowicie zmieniły moje życie. Okazało się jednak, że nie jestem w stanie wszystkich planów zrealizować jednocześnie. Czasami z jednych trzeba zrezygnować, żeby można było realizować inne. Stąd moja nieobecność przez dłuższy czas.

Mocno postawiłam na mój drugi projekt Alltida (jeżeli go nie znasz, zapraszam na stronę). Pomagam kobietom budować ich marki i podejmować odpowiednie działania marketingowe.

Poczułam jednak całą sobą, że jeszcze czegoś mi brakuje. Wówczas moja przyjaciółka i partnerka biznesowa zapytała. „Ale co ty chcesz tak naprawdę zrobić”. No i wszystko stało się jasne.

Chce pokazać kobietom:

  • jak można wykorzystać czas na urlopie macierzyńskim,
  • czego sama się nauczyłam i co pomogło mi wypracować swoją drogę zawodową
  • że nie muszą się czuć winne, realizują się zawodowo
  • że to one mają się czuć szczęśliwe i  spełnione

Bycie mamą nie oznacza, że już nic innego nie możesz robić czy nie wypada Ci robić. Tylko nie zrozumcie mnie źle. Ja podziwiam kobiety, które z pełną miłością w pełni oddają się roli matki. Podziwiam, bo sama niestety tak nie potrafię. Zawsze chciałam być dobrą matką i wiem, że jestem. Ale oddanie się w pełni tylko temu światu, to nie moja bajka. Dlatego dążyłam do tego aby to zmienić, ale bez poczucia winy, że ktoś na tym straci.

Były chwile zarówno euforii jak i chwile goryczy. Nadal są bo mamami zostajemy na zawsze. Wielokrotnie pytałam sama siebie, czy to właściwe wybory. Może mi odbija. Jestem dojrzałą mamą, więc może przyzwyczaiłam się do okresu, kiedy nie miałam tylu obowiązków.

Pytania szybko zniknęły, ponieważ byłam i jestem szczęśliwa. A szczęśliwa kobieta to szczęśliwa mama i żona.

Aby pokazać Wam, jak można do tego dojść, stworzyłam bezpłatny kurs on-line MAM(a) ma szansę. Pomoże Ci efektywnie zaplanować czas urlopu macierzyńskiego. Masz do dyspozycji rok (a nawet więcej, jeżeli zdecydujesz się na wychowawczy). To dużo na przemyślenia oraz działania. Wystarczy, że wygospodarujesz godzinne dziennie dla siebie, a po roku cała wykonana w tym czasie praca, będzie jedynie procentować.

Celem kursu jest otworzyć pewne klapki w waszych głowach. Ruszyć dźwignie i zapadnie. Otworzyć szeroko oczy i umysł na coś zupełnie nowego. Czyli poznać samą siebie i swoje preferencje, a na tej podstawie zbudować osobistą strategię działania. Do tego oszacować koszty i skrupulatnie wszystko zaplanować stosując odpowiednie narzędzia.

Sama przez ten proces przeszłam. Sprawdziłam różne metody i wybrałam rozwiązania, które moim zdaniem są najskuteczniejsze. Stworzyłam własny system zadań i ćwiczeń, które nie tylko krok po kroku dadzą Ci odpowiedzi na nurtujące pytania, ale również zaoszczędzą cenny czas.

Całość materiału dostosowałam do warunków jakie posiadacsz. Pokażę, co można zrobić i w jaki sposób. A wszystko powoli, bez wyrzutów sumienia. Cierpliwie dzień po dniu.

Jeżeli masz ochotę się przyłączyć serdecznie zapraszam. Jeżeli znasz osobę, której ten kurs może się przydać śmiało udostępniaj. O dokładnym terminie rozpoczęcia kursu, poinformuję mailowo i na stronie wydarzenia.

Do usłyszenia.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU MAM(a) ma szansę.