Mentoring brandingowy

CZY NIEUSTANNIE ZASTANAWIASZ SIĘ,

W jaki sposób masz budować swoją markę?

Czujesz, że dookoła tyle możliwości, ale Ty nadal nie wiesz co powinnaś robić? Nie wiesz, którą drogą podążać, jak się pokazać światu? Chaos w Twojej głowie blokuje Cię przed realizacją planów!!!!

Pomogę Ci przejść przez ten proces. Stworzymy strategię dopasowaną do Twoich potrzeb, preferencji i naturalnych zdolności jakie masz w sobie.

pomogę ci zbudować, rozpoznawalną markę 

Zapraszam do współpracy:

 

Jeżeli czujesz, że chcesz działać świadomie, ale przeraża Cię ogrom możliwości jakie masz.
Jeżeli budujesz już swoją markę, ale czujesz, że nic nie idzie we właściwym kierunku.
Jeżeli poczułaś, że nadszedł czas na zmianę, ale potrzebujesz wsparcia.
Jeżeli działasz stacjonarnie, ale czujesz całą sobą, że chcesz się otworzyć na świat on-line.

CHCESZ POUKŁADAĆ SWOJE ZADANIA I DZIAŁAĆ W PRZEMYŚLANY SPOSÓB???

Pomogę Ci w tym!!!

Nazywam się
Monika Wyderka-Chodak

 

Jestem  mentorką i strategiem. Kobietą  mocno stąpającą po ziemi, z zamiłowaniem technicznym, ale przy tym pełną ciepła i kobiecości.

Sama borykałam się z problemem chaosu w swoich działaniach. Towarzyszył mi każdego dnia, a potem doszło do tego zwątpienie, czy własny biznes i budowanie marki, jest rzeczywiście dla mnie.

Postanowiłam sie wreszcie z tym rozprawić. Zmianę rozpoczęłam od pracy nad sobą i poznania samej siebie. Wypracowałam w tym czasie swoje autorskie schematy działania, które pomogły mi zbudować swoją markę, a teraz mogą pomóc również Tobie. Stworzyłam narzędzia, które pomogają kobietom odkryć czego pragną w biznesie, kim naprawdę są i jak to wykorzystać, aby poszybować w górę.

Jestem autorką potężnego narzędzia –  Dziennik Marki Marzeń. Przeprowadzam w nim przez proces, odkrywania najgłębszych tajemnic i podwalin każdej marki osobistej. 

rekomendacje

Co mówią o mnie moje klientki!!!

Współpraca z Moniką, to prawdziwe koło ratunkowe w budowaniu własnej marki! Bo niby wiemy, co chcemy robić i dlaczego, ale jak przekonać o tym klienta, gdy z naszego wizerunku to nie wynika? Współparca z Moniką pomoże Ci z pewnością zbudować jasny i spójny przekaz wizualny Twojego biznesu.. Dzięki temu, poczujesz, że jesteś w miejscu, w którym chciałaś być, a klient w końcu dostrzeże i zrozumie, co mu oferujesz. A stąd już bardzo blisko do efektywnej sprzedaży! W końcu „jak nas widzą, tak nas piszą” a przecież chcemy, aby mówili i pisali, jak najlepiej! Program pomógł mi w końcu uporządkować wizualizacje mojej marki. Za każdym razem, gdy na nią zerkam, jestem z niej dumna i to z pewnością dodaje mi ciągłej motywacji do dalszego rozwoju oraz pracy, którą kocham..

Joanna Suchocka

Strefa Kobiet Biznesu

Serdecznie polecam pracę z Moniką. Udział w mentoringu uświadomił mi, że budowanie marki marzeń to wsłuchiwanie się nie tylko w potrzeby klienta, ale przede wszystkim w swoje własne. Wiem w jaki sposób świadomie i profesjonalnie kreować wizerunek swojej marki oraz jakie działania podejmować aby budować jej pozycję na rynku i osiągać swoje cele biznesowe w zgodzie z samą sobą. Co ważne, choć praca na wartościach i przekonaniach bywa wymagająca, cały proces  przebiegał w pełnej dobrej energii, inspirującej atmosferze, a szybkie efekty są dowodem na to, że to naprawdę dobrze zainwestowany czas.

Karolina Wojtas

Kealine

Monika to perfekcja i dbałość o szczegóły w każdym calu! Zapobiegliwa, dokładnie nadzorująca cały proces, a dodatkowo przesympatyczna. Cały czas z uśmiechem na ustach!
Jeśli szukasz sumiennej, pomocnej i życzliwej osoby to zdecydowanie polecam Ci współpracę z Moniką!
Katarzyna Ross

Po sukces na szpilkach

?
Nad poznaniem Twoich potrzeb, niezbędnych do zbudowania autentycznej marki. Poukładaniem ich, abyś zrozumiała samą siebie i swoje wybory biznesowe.
?
Nad zbadaniem Twoich możliwości i predyspozycji, aby dobrać odpowiednie działania promocyjne swojej marki.
?
Nad stworzeniem zarysu strategii Twojej marki. Aby chaos przestał Cię wybijać z Twoich działań.
?
Nad opracowaniem założeń i stworzeniem oprawy wizualnej Twojej marki.
?
Nad dopracowaniem Twoich miejsc w sieci, łącznie ze stroną www, aby oddawały w pełni założenia Twojej marki.
?
Nad automatyzacją poszczególnych procesów w Twoim biznesie. Czyli doborem narzędzi, które oszczędzą Twój czas i pieniądze.

Z czym wyjdziesz po naszej współpracy?

 

 

  • Z pewnością, że wreszcie wiesz jakie podjąć działania.

  • Z wewnętrznym spokojem, że wiesz kim jesteś, jakie zasoby posiadasz i w jakim kierunku zmierzasz.

  • Z umiejętnościami, które pozwolą Ci samodzielnie działać.

  • Z siłą i motywacją do rozwoju swojej marki.

Jak to będzie wyglądać

Czyli jak pracujemy.

Spotykamy się 4 razy on-line na ok.1,5 godziny. Skupiamy się tylko i wyłącznie na Tobie i Twojej marce. Poszczególne elementy nad którymi będziemy pracować będą dostosowane do Twoich potrzeb. Nasza współpraca trwa od 4-8 tygodni w zależności od Twoich potrzeb i tempa naszej pracy. 

DLA KOGO JEST PROGRAM

  • Nie boisz się zmian i czujesz, że jesteś na nie gotowa. Masz otwarty umysł i czujesz, że to właśnie ze mną rezonujesz. 
  • Masz pomysł, plan, koncepcję. Chcesz go zrealizować, ale coś Cię powstrzymuje. Chcesz, aby  Twoja marka budziła zaufanie i była odzwierciedleniem Twoich wartości oraz filozofii jaką wyznajesz.
  • Budujesz swoją markę i wszystko niby działa poprawnie, ale czujesz, że w tym wszystkim nie ma Ciebie. Że marka na jaką do tego pory pracowałaś, nie pokazuje jednoznacznie Twoich wartości i koncepcji. Chcesz to zmienić i prawidłowo komunikować się z otoczeniem. Chcesz teraz świadomie budować swoją markę i czujesz, że potrzebne są zmiany.

JAK PRZEBIEGA NASZA PRACA

  • Spotykamy się on-line 4 razy na ok. 1,5 godziny
  • Pomiędzy spotkaniami kontaktujemy się na Whatsup. Informujesz mnie o postępach swoich działań, przemyśleniach, ale również trudnościach jakie się pojawiają. Zadajesz pytania które się pojawiają.
  • Cały proces jaki przejdziesz będzie początkiem zmian, które poprowadzą Cię we właściwym kierunku.