9 kroków do zbudowania rozpoznawalnej

Marki Twojej firmy.

Kim jesteśmy

Grupą kobiet, które działają wspólnie, aby wznosić biznesy swoje i swoich klientek na wyższy poziom. Za cel stawiamy sobie rozwój kobiecych marki, dzięki budowaniu ich autentycznego wizerunku i promowaniu w społeczności kobiet biznesu. 

Jak to urzeczywistniamy? Dzięki tworzeniu unikalnych strategii promocji i rozwoju marki, systemów identyfikacji wizualnej, grafik, stron internetowych oraz wykorzystaniu social media i event marketingu. 

Mamy doświadczenie w budowniu zarówno własnych marek jak i naszych cudownych klientek. Pokażemy Ci, jak stworzyć własną markę i dojść do celu, który sobie wyznaczyłaś. 

SUKCES
TO
NIE
PRZYPADEK

TO W PEŁNI ZAPLANOWANE DZIAŁANIE!!!

Zdecyduj, czy chcesz błądzić po omacki, czy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, aby wznieść się na wyżyny.

Monika Wyderka-Chodak

Strateg marki, Właścicielka agencji

 

Właścicielka marki Alltida, strateg budowania i rozwijania marek. Autorka programu Marka Marzeń oraz narzędzia do budowania marki – Dziennik Marki Marzeń. Wspiera w budowaniu i rozwijaniu marek, zarówno osobistych jak i biznesowych.

Pomaga układać wszystkie elementy w jedną spójna całość, w celu opracowania najlepszej strategii działania. Wykorzystuje przy tym najnowsze techologie, aby podnosić jakość tych działań oraz skracać czas potrzebny na ich wykonanie.

Joanna Suchocka

Kreatorka Wydarzeń

Założycielka Strefy Kobiet Biznesu , Kreatorka Kobiecych Wydarzeń, Mentorka Biznesów Kobiet. Tworzy wydarzenia oraz wspiera i uczy kobiety, jak budować i promować swoje biznesy.

Od 5 lat tworzy projekt pod nazwą Gala Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu. Jest to wydarzenie dla przedsiębiorczych pań, na które corocznie przybywa ok. 200 kobiet.