kilka ważnych kwestii

O nas

 Kim jesteśmy

Grupą kobiet, które działają wspólnie, aby wznosić biznesy na wyższy poziom. Za cel stawiamy sobie rozwój kobiecych marki, 

Jak to urzeczywistniamy? Dzięki tworzeniu unikalnych strategii promocji i rozwoju, systemów identyfikacji wizualnej, grafik, stron internetowych oraz wykorzystaniu social media i event marketingu. 

Mamy kilkuletnie doświadczenie w budowniu marek własnych i naszych klientek. Chcesz wiedzieć jak to robimy? Zapraszamy na spotkanie. 

SUKCES
TO
NIE
PRZYPADEK

TO W PEŁNI ZAPLANOWANE DZIAŁANIE!!!

Zdecyduj, czy chcesz błądzić po omacki, czy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, aby wznieść się na wyżyny.

Monika Wyderka-Chodak

Strateg marki, Właścicielka agencji

 

Pomagam układać porozrzucane puzzle działań, tak aby tworzyły spójną strategię marki. Wykorzystuje przy tym najnowsze techologie i kreatywne rozwiązania. W ten sposób pomagam podnosić jakość działań oraz skracam czas potrzebny na ich wykonanie.

Wspieram w budowaniu i rozwijaniu marek, zarówno osobistych jak i biznesowych. Ponieważ tylko ich wspólne przenikanie się, daje niesamowity efekt końcowy, na którym zależy każdej kobiecie biznesu.

Joanna Suchocka

Kreatorka Wydarzeń

Założycielka Strefy Kobiet Biznesu , Kreatorka Kobiecych Wydarzeń, Mentorka Biznesów Kobiet. Tworzy wydarzenia oraz wspiera i uczy kobiety, jak budować i promować swoje biznesy.

Od 5 lat tworzy projekt pod nazwą Gala Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu. Jest to wydarzenie dla przedsiębiorczych pań, na które corocznie przybywa ok. 200 kobiet.