Spójna strategia marki, daje Ci gwarancję realizacji swoich planów biznesowych. Dlaczego? Bo tylko z konkretnym planem działania, możesz świadomie realizować działania, które przybliżają Cię do celu.

Chaotyczne działania i zrywy raz na jakić czas, nie pomogą w osiagnięciu sukcesu. Ponieważ sukces to nie przypadek. To zaplanowane działanie, realizowane krok po kroku.

Jak zatem się zabrać do stworzenia spójnej strategii?

Zapraszam do obejrzenia video.

 

Spójna strategia marki w 7 krokach:

  1. Poznanie swoich preferencji.
  2. Wyznaczenie swojej misji i wizji życiowej.
  3. Określenie grupy docelowej.
  4. Wybranie nazwy firmy lub projektu.
  5. Stworzenie swojego moodboard.
  6. Opracowanie strony internetowej.
  7. Określenie dalszej strategii działania.

 

Masz już schemat działania, teraz trzeba zacząć go realizowć, krok po kroku. Nie zapominając, że każdy element jest ważny i nie można go pominąć.

Kolejne ważna sprawa, wykonuj każdy krok w podanej kolejności. Nie da się wykonać strony internetowej, bez przejścia pięciu pierwszych elementów.

Jeżeli już przy pierwszym  kroku utknęłaś, zapraszam Cię na mój bezpłatny 40 minutowy warsztat, w który krok po kroku, pomogę Ci poznać samą siebie. Warsztat znajdziesz TUTAJ.

A jeżeli poczujesz, że to jeszcze za mało i odsyłam Cię do głębszej pracy nad sobą z wykorzystaniem mojego autorskiego narzędzia Dziennika Marki.

Poczuj, że wreszcie panujesz nad tym co się dzieje w Twojej głowie i biznesie. A pomoże Ci w tym spójna strategia marki.