Strategia Marki

Chcesz zbudować stabilną i rozpoznawalną markę?

Szukasz wsparcia i pomocy? Pomogę Ci stworzyć spójną startegię wizualną Twojej marki. W dzisiejszych czasach obraz stał się elementem przewodnim. Umiejętnie go wykorzystując możemy skupić uwagę klienta, zaciekawić i zaprosić do dalszej interakcji. A to w dobie chaosu informacyjnego daje nam przewagę i odróżnia od konkurencji.

CHCESZ WIEDZIEĆ, JAK STWORZYĆ IDEALNY WIZERUNEK TWOJEJ MARKI?

Pomogę Ci w tym!!!

Nazywam się
Monika Wyderka-Chodak

Jestem strategiem marki..

Sześć lat temu borykałam się z problemem chaosu w swoich działaniach. Towarzyszył mi każdego dnia, a potem doszło do tego zwątpienie, czy własny biznes i budowanie marki, jest rzeczywiście dla mnie.

Postanowiłam zmienić myślenie i moją sytuację. Wypracowałam autorskie schematy działania, które pomogły mi zbudować autentyczną, spójną i rozpoznawalną markę.

Obecnie sama pomagam kobietom,, stworzyć spójną strategię wizualną marki. Dzięki której ich marka wzrasta, odróżnia się od konkurencji i wreszcie komunikuje wartości jakimi się kieruje.

Jestem również autorką potężnego narzędzia – workbook Dziennik Marki. Przeprowadzam w nim przez proces, odkrywania najgłębszych tajemnic i podwalin każdej marki. 

Zbudujemy wspólnie solidną strategię wizualną Twojej marki.

?
Spotykamy się w celu przeprowadzenia audytu wizureunki w sieci i poza nią oraz zbadania Twoich preferencji.

Sprawdzę jak obecnie Twoja marka jest postrzegana w sieci. Jakie elementy już posiadasz (np. system identyfikacji wizualnej). Czy pasują do Twoich działań i nadal można je wykorzystywać.  Określimy również szczegółowo jakie są Twoje cele biznesowe i preferencje.

?
Następnie przygotuję ogólne wytyczne potrzebne do stworzenia strategii.

Stworzymy mocne podwalimy wizerunku Twojej marki, bez których dalsze działania, nie miałyby sensu. Ich zakres będzie zależał od tego, w jakim jesteś teraz miejscu i co, już Ci się udało wypracować.

?
Stworzę koncepcję wizualną Twojej marki

W oparciu o Twoje preferencje określę wyróżniki Twojej marki, aby zapadała w pamięć i odróżniała się od konkurencji. Popracujemy nad Twoim logo, kolorystyką, czcionkami, czyli stworzę moodboard (tablicę inspiracji) Twojej marki, albo popracujemy nad rebrandingiem spójnym z Tobą i Twoimi wartościami.

?
Określimy w jaki sposób Twoja marka powinna się pokazywać on-line i off-line

W zależności od tego jakimi zasobami dysponujesz, zbuduję mapę Twojej strony internetowej lub dopracujemy tą, którą już posiadasz. Następnie dopasujemy do niej inne miejsca w sieci, gdzie Twoja marka powinna występować. 

?
Zautomatyzujemy poszczególne procesy, aby oszczędzić Twój czas i pieniądze.

Ten etap polega na wykorzystaniu nowoczesnej technologii, do realizacji Twoich celów. Czyli będziemy wprowadzać rozwiązania, które oszczędzą Twój czas i pieniądze.

Jak to wygląda

Czyli jak pracujemy nad stworzeniem strategii.

Spotykamy się ok. 2 razy w celu przeprowadzenia audyty i zbadania Twoich preferencji. Następnie omówienia poszczególnych rozwiązań i dopracowania szczegółów. Nasza współpraca trwa ok. 4-6 tygodni.  Nie wliczamy w to czasu potrzebnego na stworzenie dodatkowych elementów (nie wliczonych w cenę) np. strony internetowej czy systemu identyfikacji wizualnej.