Strategia Marki

Chcesz zbudować stabilną i rozpoznawalną markę swojej firmy?

Szukasz wsparcia i pomocy? Pomogę Ci stworzyć spójną startegię Twojej marki biznesowej. W dzisiejszych czasach wizerunek ma niesamowite znaczenie. Umiejętnie go pokazując możemy skupić uwagę klienta, zaciekawić i zaprosić do dalszej interakcji. A to w dobie chaosu informacyjnego daje nam przewagę i odróżnia od konkurencji.

CHCESZ WIEDZIEĆ, JAK STWORZYĆ IDEALNĄ STRATEGIĘ DZIAŁANIA?

alltida

Pomogę Ci w tym!!!

Nazywam się
Monika Wyderka-Chodak

Jestem strategiem marki..

Siedem lat temu sama borykałam się z problemem chaosu w swoich działaniach. Towarzyszył mi każdego dnia, a potem doszło do tego zwątpienie, czy własny biznes i budowanie marki, jest rzeczywiście dla mnie.

Postanowiłam zmienić myślenie i pójść własną drogą. Wypracowałam autorskie schematy działania, które pomogły mi zbudować autentyczną, spójną i rozpoznawalną markę.

Moje rozwiązania wykorzystuje pomagając innym kobietom. Tworzę spójne strategie marek, w zgodzie z wartościami moich klientek. Dzięki temu ich marka wzrasta, odróżnia się od konkurencji i we właściwy sposób komunikuje wartości jakimi się kieruje.

Jestem również autorką potężnego narzędzia – Dziennik Marki. Przeprowadzam w nim przez proces, odkrywania najgłębszych tajemnic i podwalin każdej marki. 

Zbudujemy solidną strategię Twojej marki biznesowej.

?
ETAP PIERWSZY - AUDYT

Poznam Ciebie i Twoje preferencje. Określimy między innymi co chcesz osiągnąć, ale również o czym marzysz i jak chciałabyś, aby Twój biznes funkcjonował. TY jesteś dla mnie elemenetm wyjściowy, który gwarantuje sukces dalszych działań Twojej firmy.

Jeżeli już działasz na rynku, sprawdzę jak obecnie Twoja marka jest postrzegana. Jakie elementy już posiadasz. Czy klient właściwie odbiera to co masz do przekazania.

?
ETAP DRUGI - WSTĘPNY ZARYS

Na podstawie wywiadu, który przeprowadzę oraz działań, które wykonywałaś do tej pory stworzymy mocne podwaliny Twojej marki. Dobiorę narzędzia, które będziesz mogła wykorzystać. Spójne z Twoimi celami i właściwe do komunikacji z Twoim klientem. Przedstawię pomysły i rozwiązania, które wspólnie dopracujemy.

?
ETAP TRZECI - KONCEPCJA WIZUALNA TWOJEJ MARKI

W oparciu o Twoje preferencje określimy wyróżniki marki, aby zapadała w pamięć. Stworzymy lub dopracujemy logo i paletę barw. Dobierzemy odpowiednie czcionki i ostatecznie stworzymy moodboard czyli tablicę inspiracji.

Jeżeli posiadasz już te elementy, zrobimy rebranding. Czyli stworzymy nowy wizerunek Twojej marki, tak aby był spójnym z Tobą i Twoimi wartościami.

?
ETAP CZWARTY - KOMUNIKACJA ON-LINE I OFF-LINE

Określimy w jaki sposób Twoja marka powinna sie pokazywać on-line i off-line, aby każdy element był ze sobą spójny. Zbuduję mapę Twojej strony internetowej lub dopracujemy tą, którą już posiadasz. Następnie dopasujemy do niej inne miejsca w sieci, gdzie Twoja marka powinna występować. A na końcu określimy działania stacjonarne, które skutecznie zbudują relacje z odbiorcami.

?
ETAP PIĄTY - AUTOMATYZACJA BIZNESU

Dzisiaj każdy biznes powinien działać on-line i off-line. Aby połączyć te dwa światy i umiejętnie wykorzystywać swój czas, warto wykorzystać nowoczesne rozwiązania.

Będziemy wprowadzać technologie, które ułatwią Ci funkcjonowanie na rynku. Umożliwią prowadzenie biznesu, nie tylko z każdego miejsca, ale również będą działać bez Twojego udziału.

Krok po kroku

W jaki sposób przebiega współpraca

Spotykamy się ok. 2 razy w celu przeprowadzenia szczegółowego audytu i zbadania Twoich preferencji. Skupiam się nie tylko na tym co na zewnątrz, ale przede wszystkich, co Tobie jako właścicielce „w duszy , gra”. Aby marka była autentyczna, profesjonalna i prawdziwa, musi być odzwierciedleniem wartości jakie przyświęcają Twojemu działaniu.   

Po dogłębnej analizie omawiamy poszczególne rozwiązania i dopracowujemy szczegóły. Dobieramy narzędzia i rozwiązania, które usprawnią Twoje działania i będą w profesjonalny sposób budować Twoją markę.

Nasza współpraca trwa ok. 4-6 tygodni.  Nie wliczamy w to czasu potrzebnego na stworzenie dodatkowych elementów np. strony internetowej czy systemu identyfikacji wizualnej.