O mnie

Kim jestem

Monika Wyderka-Chodak

Strateg marki

 

Od ponad sześciu lat odkrywam, tworzę i rozwijam kobiece marki. W mojej pracy stawiam na zaufanie, wzajemny szacunek i głęboką wewnętrzną pracę. Etap poznawania i odkrywania co drzemie w nas, to jeden z najważniejszych elementów mojej współpracy z klientkami. Przełomowy, odkrywczy, a czasami zaskakujący. Dopiero potem przechodzimy do bardziej twardych aspektów, aby w konsekwencji uzyskać spójną strategię marki i jasny schemat działania.

Od lat jestem zafascynowana rozwojem osobistym, dzięki czemu rozwijam się i poznaje samą siebie. Ten rozwój pozwolił mi przejść przez wiele trudnych etapów mojego życia. Pozwolił zrozumieć co jest najważniejsze w budowaniu biznesu i tworzeniu swojej marki. Teraz wykorzystuję swoją wiedzę, doświadczenie i autorskie rozwiązania, aby pomagać innym kobietom zmieniać się mentalnie i osiągać swoje cele. 

Moja historia

Czego nauczył mnie etat?

11 lat pracowałam w korporacji i nie ukrywam, że to był bardzo efektywnie wykorzystany czas. Ciekawe projekty i inspirujący ludzie.

To tutaj zdobyłam ogromne doświadczenie, które wykorzystuje to dnia dzisiejszego.

Wiele razy wychodziłam ze swojej strefy komfortu i poznawałam swoje możliwości. Dla młodej osoby to świetny start zawodowy.

Ale przyszedł moment, gdy poczułam, że chcę czegoś więcej.

Dlaczego zmiany są dobre?

Postanowiłam działać na własny rachunek. Zaczęłam szukać miejsca na rynku dla siebie.

Intensywnie szkoliłam się, rozwijałam, poznawałam siebie i brałam udział w różnych projektach. Testowałam siebie i swoje umiejętności.

Powstało w tym czasie kilka ciekawych projektów. Między innymi: Pracownia Kobiecości blog lifestylowy i warsztaty wyjazdowe, Eviga projekt finansowy związany z giełdą. Okazało się jednak, że to do końca nie było moje. Był to kolejny etap mojego rozwoju zawodowego.

Powoli odkrywałam kim jestem, jaka jest moja misja i czego tak naprawdę chcę w moim życiu biznesowym.

Tak też powstała Alltida.

Jaką wartość ma rozwój mentalny?

Codziennie odkrywam jak zmieniając się wewnętrznie, mogą się zmieniać moje działania biznesowe.

Dla mnie rózwój i zmiana mentalna to podstawa aby odnosić sukcesy w biznesie. Dlatego wiele aspektów, które sama poznałam i przerobiłam wykorzystuje w mojej pracy przy tworzeniu strategii. Bo strategia marki zarówno osobistej jak i biznesowej skupia się na tym kim jesteśmy, jak się zmieniamy i jakie wartości wyznajemy.

Moje obecne działania

W ciągu ostatnich lat mojej pracy pomogłam wielu kobietm stworzyć dochodowe marki zgodne z ich predyspozycjami.

Brałam i nadal biorę udział w wielu ciekawym projektach. Między innymi współpracuję z marką Strefa Kobiet Biznesu budując jej wizerunek. 

Tworzymy z moim zespołem identyfikacje wizualne oraz strony internetowe z duszą, pełne życia i pozytywnej energii. 

 

Alltida
SUKCES
Alltida
TO
Alltida
NIE
Alltida
PRZYPADEK

TO W PEŁNI ZAPLANOWANE DZIAŁANIE!!!

Zdecyduj, czy chcesz błądzić po omacki, czy wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie, aby szybciej osiągać kolejne poziomy.