O mnie

Kim jestem

Monika Wyderka-Chodak

Mentorka brandingowa, Strateg marki, CEO

 

Od dziewięciu lat odkrywam, tworzę i rozwijam kobiece marki. W mojej pracy stawiam na zaufanie, wzajemny szacunek i głęboką wewnętrzną pracę. Etap poznawania i odkrywania co drzemie w nas, to jeden z najważniejszych elementów mojej współpracy z klientkami. Przełomowy, odkrywczy, a czasami zaskakujący. Dopiero potem przechodzimy do bardziej twardych aspektów, aby w konsekwencji uzyskać spójny obraz marki i jasny schemat działania.

Od lat rozwijam się na różnych płaszyznach, dzięki czemu dobrze zrozumiałam co jest najważniejsze w budowaniu swojej marki. Teraz wykorzystuję swoją wiedzę, doświadczenie i autorskie rozwiązania, aby pomagać kobietom zrozumieć siebie i zmieniać się mentalnie aby osiągać swoje cele biznesowe.

Tworzę od lat wspólnie ze Strefą Kobiet Biznesu projekty dedykowane kobietom przedsiębiorczym. Zaczynając od wydarzenia Gala Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu, która doczekała się dziesięcu edycji na żywo, kończąc na Pomorskim Kongresie Kobiet Biznesu i Networkingu Kobiet Biznesu. A także tworzymy Klub Kobiet Biznesu oraz liczne projekty on-linowe.

Alltida
SUKCES
Alltida
TO
Alltida
NIE
Alltida
PRZYPADEK

TO W PEŁNI ZAPLANOWANE DZIAŁANIE!!!

Zdecyduj, czy chcesz błądzić po omacki, czy wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie, aby szybciej osiągać kolejne poziomy.