O mnie

Kim jestem

Monika Wyderka-Chodak

Strateg marki

 

Od ośmiu lat odkrywam, tworzę i rozwijam kobiece marki. W mojej pracy stawiam na zaufanie, wzajemny szacunek i głęboką wewnętrzną pracę. Etap poznawania i odkrywania co drzemie w nas, to jeden z najważniejszych elementów mojej współpracy z klientkami. Przełomowy, odkrywczy, a czasami zaskakujący. Dopiero potem przechodzimy do bardziej twardych aspektów, aby w konsekwencji uzyskać spójną strategię marki i jasny schemat działania.

Od lat jestem zafascynowana rozwojem osobistym, dzięki czemu rozwijam się i poznaje samą siebie. Ten rozwój pozwolił mi przejść przez wiele trudnych etapów mojego życia. Pozwolił zrozumieć co jest najważniejsze w budowaniu biznesu i tworzeniu swojej marki. Teraz wykorzystuję swoją wiedzę, doświadczenie i autorskie rozwiązania, aby pomagać innym kobietom zmieniać się mentalnie i osiągać swoje cele.

Prywatnie żona i mama. Mój mąż, syn i córka są dla mnie wsparciem i wielkim szczęściem. Codziennie uczą mnie jak być lepszą wersją siebie. Czasami te lekcje nie perzychodzą z lekkością, ale są zdecydowanie tymi, które mnie rozwijają.

Alltida
SUKCES
Alltida
TO
Alltida
NIE
Alltida
PRZYPADEK

TO W PEŁNI ZAPLANOWANE DZIAŁANIE!!!

Zdecyduj, czy chcesz błądzić po omacki, czy wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie, aby szybciej osiągać kolejne poziomy.