kilka ważnych kwestii

O mnie

Kim jestem

Monika Wyderka-Chodak

Strateg wizualny marki

 

Od ponad pięciu lat odkrywam, tworzę i rozwijam kobiece marki. W mojej pracy  stawiam na podejście holistyczne, dlatego każdą współpracę rozpoczynam od  pracy coachingowej. Jest to jeden z najważniejszych, a zarazem najbardziej przełomowy z etapów. Dopiero w kolejnych zaczynamy pracować nad bardziej twardymi aspektami, aby w konsekwencji uzyskać spójny wizerunek marki.

Dbam o stronę wizualną marek moich klientek, tak aby jasno i wyraźnie komunikowały na zewnątrz kim są, co robią i jakie wartości wyznają. 

Pomagam wykreować w umyśle klienta, odpowiednie wyobrażenie o marce, które wyróżnia ją na tle innych firm konkurencyjnych.

TWORZĘ:

– spójną strategię wizualną marki

– systemy identyfikacji wizualnej 

– strony internetowe w tym rozbudowane strony, proste wizytówki, landing page, sklepy internetowe.

Jak to się zaczęło?

Korporacja

Pracowałam 11 lat w korporacji i nie ukrywam było fajnie. Dobre zarobki i ciekawe projekty. Co się stało, że zrezygnowałam?

Pojawiła się w moim życiu dwójka maluchów. One zupełnie zmieniły moje podejście do życia i pracy. Dały do zrozumienia, że trzeba coś zmienić bo świat się zmienił dookoła mnie.

Powrót

Po urodzeniu pierwszego dziecka, szybko wróciłam do pracy. Czułam, że nie do końca jestem w stanie poświęcić się tylko mojemu synkowi. Pragnęłam kontaktu z ludźmi i wszystkiego tego, co się wiązało z moją pracą na etacie. Wróciłam i dostałam wiatr w żagle.

Przewrót

Po trzech latach, pojawiła się na świecie moja córeczka i świat ponownie wywrócił się do góry nogami. Cudownie było patrzeć jak się rozwija. Ale czułam, że ponownie czegoś mi brakuje. Tym razem to uczucie było zupełnie inne. Nie chciałam wracać na etat. Nie chciałam już być poza domem 10 godzin. Moje maluchy były najważniejsze, ale moje samopoczucie i spełnienie również.

Przebudzenie

Zaczęłam poszukiwania, których wynikiem są moje obecne działania. Pomagam kobietom budować ich marki.

 

Zrozumiałam również, że to przez co przeszłam i dokąd doszłam, nie było dziełem przypadku, lecz bardzo dobrze zaplanowanymi, przemyślanymi i zrealizowanymi działaniami. Postanowiłam zebrać swoje doświadczenie w jedną całość i podzielić się nim z innymi kobietami. Tymi , które teraz mogą być w tym samym punkcie w którym kiedyś byłam ja.

 

SUKCES
TO
NIE
PRZYPADEK

TO W PEŁNI ZAPLANOWANE DZIAŁANIE!!!

Zdecyduj, czy chcesz błądzić po omacki, czy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, aby wznieść się na wyżyny.