Marka Marzeń

CZY NIEUSTANNIE ZASTANAWIASZ SIĘ,

W jaki sposób mam zbudować stabilną i rozpoznawalną markę?

Czujesz, że sama nie dajesz już rady? Że nie wiesz jaką drogę wybrać, aby była dla Ciebie odpowiednia?

Czas wejrzeć głeboko w siebie i odpowiedzieć na różne pytania (nie zawsze łatwe), aby poznać siebie, zrozumieć czego pragniesz i potrzebujesz, i jakie działania będą w zgodzie z Tobą i Twomi wartościami.

Pomogę Ci przejść przez ten proces i stworzymy Twoją markę marzeń.

pomogę ci zbudować, rozpoznawalną markę on-line i off-line

Zapraszam serdecznie:

 

Gdy czujesz, że chcesz wejść na rynek z nowym pomysłem, ale cała obecna sytuacja Cię przeraża.
Budujesz już swoją markę, ale czujesz że nic nie idzie we właściwym kierunku.
Poczułaś, że nadszedł moment na zmianę swojego wizerunku i potrzebujesz w tym procesie wsparcia.
Działasz lokalnie, ale poczułaś całą sobą, że chcesz sie otworzyć na świat on-line.

CHCESZ WIEDZIEĆ, JAK POUKŁADAĆ SWOJE DZIAŁANIA, ABY LĘK I ZWĄTPIENIE, PRZESTAŁO CI TOWARZYSZYĆ KAŻDEGO DNIA???

Pomogę Ci w tym!!!

Nazywam się
Monika Wyderka-Chodak

Jestem  strategiem budowania i rozwijania marek. Kobietą  mocno stąpającą po ziemi, z zamiłowaniem technicznym, ale przy tym pełną ciepła i kobiecości.

Pięc lat temu borykałam się z problemem chaosu w swoich działaniach. Towarzyszył mi każdego dnia, a potem doszło do tego zwątpienie, czy własny biznes i budowanie marki, jest rzeczywiście dla mnie.

Postanowiłam to zmienić. Zmianę rozpoczęłam od zmiany myślenia. Weszłam na drogę głebokiego rozowju i nadal nią kroczę, bo czuję, że zmieniając siebie od środkę zmienię cały swój świat. Wypracowałam w tym czasie autorskie schematy działania, które pomogły mi zbudować swoją markę, ae również pomogło wielu kobietom odkryć czego pragną w biznesie, aby poszybować w górę.

Obecnie pomagam kobietom, takim jak Ty, stworzyć spójną markę, opierając się na wewnętrznych potrzebach. Dzięki temu, moje klientki wreszcie działają w sposób przemyślany, bez lęku co dzieje się na zewnątrz, zarabiają i znajdują czas na dodatkowe pasje.

Jestem autorką potężnego narzędzia – workbook Dziennik Marki Marzeń. Przeprowadzam w nim przez proces, odkrywania najgłębszych tajemnic i podwalin każdej marki. 

rekomendacje

Co mówią o mnie moje klientki!!!

Karolina Wojtas

Serdecznie polecam udział w programie Moniki, zarówno kobietom dopiero rozpoczynającym swoją działalność i poszukującym swojej biznesowej drogi, jak również biznesmenkom z dłuższym stażem, które chcą wznieść swoje firmy na wyższy level lub poszukują nowych rozwiązań biznesowych. Udział w programie uświadomił mi, że budowanie marki marzeń to wsłuchiwanie się nie tylko w potrzeby klienta, ale przede wszystkim w swoje własne. Wiem w jaki sposób świadomie i profesjonalnie kreować wizerunek swojej marki oraz jakie działania podejmować aby budować jej pozycję na rynku i osiągać swoje cele biznesowe w zgodzie z samą sobą. Co ważne, choć praca na wartościach i przekonaniach bywa wymagająca, cały proces realizacji programu przebiega w pełnej dobrej energii, inspirującej atmosferze, a szybkie efekty są dowodem na to, że to naprawdę dobrze zainwestowany czas.

Joanna Suchocka

Program Moniki, to prawdziwe koło ratunkowe w budowaniu własnej marki osobistej! Bo niby wiemy, co chcemy robić i dlaczego, ale jak przekonać o tym klienta, gdy z naszego wizerunku to nie wynika? Udział w programie „Marka Marzeń” pomoże Ci z pewnością zbudować jasny i spójny przekaz wizualny Twojego biznesu.. Dzięki temu, poczujesz, że jesteś w miejscu, w którym chciałaś być, a klient w końcu dostrzeże i zrozumie, co mu oferujesz. A stąd już bardzo blisko do efektywnej sprzedaży! W końcu „jak nas widzą, tak nas piszą” a przecież chcemy, aby mówili i pisali, jak najlepiej! Program pomógł mi w końcu uporządkować wizualizacje mojej marki. Za każdym razem, gdy na nią zerkam, jestem z niej dumna i to z pewnością dodaje mi ciągłej motywacji do dalszego rozwoju oraz pracy, którą kocham..

Beata Kośmider

Monika była zawsze przygotowana, rzetelna, odpowiedzialna, zaangażowana, konkretna. Przypomina o ustalonych zadaniach. Plan działania jest dostosowany do aktualnej sytuacji klienta i jego potrzeb. Nic nie jest narzucane. Skupiona na pracy i kliencie. Posiada szeroką wiedzę w zakresie poruszania się w świecie on-line i zawsze potrafi doradzić. Daje więcej niż zaplanowane ? Wyczuwa, co mogłoby się spodobać klientowi. Program pokazał mi jakie mam możliwości rozwoju, w jakim kierunku zmierzam. Konsultacje pomogły mi się otworzyć na rzeczy nowe i trudne. Dzięki Monice zaczęłam lepiej planować i czuję, że małymi krokami, ale idę do przodu.

Dołącz do mojego programu.

Przeprowadzę Cię przez cały proces i zbudujemy solidną strategię marki.
?
Przeprowadzę Cię przez proces poznania swoich potrzeb.

Zadam Ci dużo pytań, a Twoim zadaniem będzie wejść głęboko w siebie i udzielić prawdziwych odpowiedzi. Będziesz miała czas, żeby pobyć sama ze sobą.

?
Zbadam Twoje najskrytsze potrzeby i możliwości.

Odryjesz swoje cele i marzenia nie tylko biznesowe. Uświadomisz sobie czym dysponujesz, jakie są Twoje mocne i słabe strony. Zrozumiesz z czego możesz czerpać całymi garściami, a jakie elementy układanki powinnaś poszukać na zewnątrz. 

?
Stworzymy zarys Twojej strategii marki.

W tym etapie stworzymy mocne podwaliny Twojego marki, bez których dalsze działania, nie miałyby sensu. Ich zakres będzie zależał od tego, w jakim jesteś teraz miejscu i co, już Ci się udało wypracować.

?
Opracujemy założenia i stworzymy oprawę wizualną Twojej marki.

To bardzo ważny, ale nie najważniejszy element budowania marki. Pozwala marce się wyróżnić i zapaść w pamięć. Popracujemy nad Twoim logo, kolorystyką, czcionkami, czyli stworzymy moodboard (tablicę inspiracji) Twojej marki.

?
Stworzymy lub dopracujemy stronę www oraz inne miejsca w sieci.

W zależności od tego jakimi zasobami dysponujesz, zbudujemy mapę Twojej strony internetowej lub dopracujemy tą, którą już posiadasz. Następnie dopasujemy do niej inne miejsca w sieci, gdzie Twoja marka występuje.

?
Zautomatyzujemy poszczególne procesy, aby oszczędzić Twój czas i pieniądze.

Ten etap polega na wykorzystaniu nowoczesnej technologii, do realizacji Twoich celów. Czyli będziemy wprowadzać rozwiązania, które oszczędzą Twój czas i pieniądze.

?
Przygotujemy kompleksową strategię marki on-line i off-line.

To etap, w którym składamy wszystko w jedną spójną całość. Tak, abyś wiedziała jakie działania podejmować, aby Twoja marka wzrastała i realizowała cele biznesowe.

Co mogę Ci ofiarować w tym programie?

 • Pewność, że wreszcie zrozumiałaś siebie i swoje potrzeby. 

 • Spokój, że wiesz dokładnie kim jesteś co posiadasz i w jakim kierunku chcesz zmierzać. 

 • Umiejętności, które pozwolą Ci samodzielnie dalej działać w tym świecie.

 • Siłę i motywację do działania.

Jak to będzie wyglądać

Czyli jak pracujemy w programie.

Pracuję z Tobą indywidualnie bo czuję i wiem, że taki proces daje najlepsze efekty. A Ty masz pewność, że skupiamy się tylko i wyłącznie na Tobie i Twojej marce. Poszczególne elementy programu jak i rozwiązania, które w nim wypracujemy, będą nieco ewoluować i dostosowywać się do Twoich potrzeb. Nasza współpraca trwa przez okres 6 tygodni, plus czas potrzebny na stworzenie dodatkowych elementów jeżeli się na nie zdecydujesz np. strony internetowej czy systemu identyfikacji wizualnej. 

ZBUDUJEMY RAZEM TWOJĄ MARKĘ MARZEŃ.

DLA KOGO JEST PROGRAM

 • Nie boisz się zmian i czujesz, że jesteś na nie gotowa. Masz otwarty umysł i czujesz, że to właśnie ze mna chcesz wejśc na inną ściżke rozwoju.
 • Masz pomysł, plan, koncepcję. Chcesz go zrealizować, ale coś Cię powstrzymuje. Chcesz, aby  Twoja marka już od samego początku budziła zaufanie i była odzwierciedleniem Twoich wartości oraz filozofii jaką wyznajesz.
 • Twoja firma działa na rynku od jakiegoś czasu.  Wszystko działa poprawnie, ale czujesz, że w tym wszystkim nie ma Ciebie.
  Że marka na jaką do tego pory pracowałaś, nie pokazuje jednoznacznie Twoich wartości i koncepcji. Chcesz to zmienić i prawidłowo komunikować się z otoczeniem. Chcesz teraz świadomie budować swoją markę i czujesz, że potrzebne są zmiany.

JAK PRZEBIEGA PROCES

 • Co tydzień otrzymujesz ode mnie porcję ćwiczeń i zadań oraz pytań do przemyślenia.
 • Spotykamy się raz w tygodniu na godzinę na Skype lub Messengerze i analizujemy zadania, które wykonałaś. Ja skrupulatnie notuję i na koniec wyciągamy wspólnie wnioski.
 • Jeżeli masz pytania, zawsze możesz się do mnie zwrócić. Pragnę bowiem, abyś miała jasność tego co robisz na każdym etapie.
 • Proces jest tak przemyślany, że każdy następny element, jest kontynuacją lub wynikiem tego, co już zostało wykonane. Nic nie dzieje się przypadkowo.