Marka Marzeń

CZY NIEUSTANNIE ZASTANAWIASZ SIĘ,

W jaki sposób mam zbudować stabilną i rozpoznawalną markę osobistą?

Czujesz, że tyle możliwości dookoła, ale Ty nadal nie wiesz jak to wszystko poukładać? Nie wiesz, którą drogą podążać, co wybrać, jak się pokazać, co zrobić? Chaos, chaos, chaos!!!!

Czas zatrzymac się na chwilę. Wejrzeć głęboko w siebie i odpowiedzieć ważne pytania (nie zawsze łatwe), aby poznać siebie, zrozumieć czego pragniesz i potrzebujesz, i jakie działania będą w zgodzie z Tobą i Twomi wartościami.

Pomogę Ci przejść przez ten proces i stworzymy Twoją osobistą MARKĘ MARZEŃ.

pomogę ci zbudować, rozpoznawalną markę on-line i off-line

Zapraszam do współpracy:

 

Gdy czujesz, że chcesz działać świadomie ON-LINE, ale przeraża Cię ogrom możliwości jakie masz
Budujesz już swoją markę osobistą, ale czujesz że nic nie idzie we właściwym kierunku.
Poczułaś, że nadszedł moment na zmianę i potrzebujesz w tym procesie wsparcia.
Działasz stacjonarnie, ale poczułaś całą sobą, że chcesz się otworzyć na świat on-line.

CHCESZ WRESZCIE POUKŁADAĆ SWOJE DZIAŁANIA I DZIAŁAĆ W PRZEMYŚLANY SPOSÓB???

Pomogę Ci w tym!!!

Nazywam się
Monika Wyderka-Chodak

Jestem  strategiem budowania i rozwijania marek. Kobietą  mocno stąpającą po ziemi, z zamiłowaniem technicznym, ale przy tym pełną ciepła i kobiecości.

Sama borykałam się z problemem chaosu w swoich działaniach. Towarzyszył mi każdego dnia, a potem doszło do tego zwątpienie, czy własny biznes i budowanie marki, jest rzeczywiście dla mnie.

Postanowiłam to zmienić. Zmianę rozpoczęłam od zmiany myślenia i poznania samej siebie. Weszłam na drogę głębokiego rozwoju i nadal nią kroczę, bo czuję, że zmieniając siebie od środkę zmienię cały swój świat. Wypracowałam w tym czasie swoje autorskie schematy działania, które pomogły mi zbudować swoją markę. Stworzyłam narzędzia, które pomogły już wielu kobietom odkryć czego pragną w biznesie, kim naprawdę są i jak to wykorzystać, aby poszybować w górę.

Obecnie pomagam dojrzałym kobietom odkryć i rozwijać swoją markę osobistą. Stworzyć spójną strategię, opierając się na wewnętrznych potrzebach. Dzięki temu, moje klientki wreszcie działają w sposób przemyślany, bez lęku co dzieje się na zewnątrz, zarabiają i znajdują czas na dodatkowe pasje.

Jestem autorką potężnego narzędzia –  Dziennik Marki Marzeń. Przeprowadzam w nim przez proces, odkrywania najgłębszych tajemnic i podwalin każdej marki osobistej. 

rekomendacje

Co mówią o mnie moje klientki!!!

Program Moniki, to prawdziwe koło ratunkowe w budowaniu własnej marki osobistej! Bo niby wiemy, co chcemy robić i dlaczego, ale jak przekonać o tym klienta, gdy z naszego wizerunku to nie wynika? Udział w programie „Marka Marzeń” pomoże Ci z pewnością zbudować jasny i spójny przekaz wizualny Twojego biznesu.. Dzięki temu, poczujesz, że jesteś w miejscu, w którym chciałaś być, a klient w końcu dostrzeże i zrozumie, co mu oferujesz. A stąd już bardzo blisko do efektywnej sprzedaży! W końcu „jak nas widzą, tak nas piszą” a przecież chcemy, aby mówili i pisali, jak najlepiej! Program pomógł mi w końcu uporządkować wizualizacje mojej marki. Za każdym razem, gdy na nią zerkam, jestem z niej dumna i to z pewnością dodaje mi ciągłej motywacji do dalszego rozwoju oraz pracy, którą kocham..

Joanna Suchocka

Strefa Kobiet Biznesu

Serdecznie polecam udział w programie Moniki, zarówno kobietom dopiero rozpoczynającym swoją działalność i poszukującym swojej biznesowej drogi, jak również biznesmenkom z dłuższym stażem, które chcą wznieść swoje firmy na wyższy level lub poszukują nowych rozwiązań biznesowych. Udział w programie uświadomił mi, że budowanie marki marzeń to wsłuchiwanie się nie tylko w potrzeby klienta, ale przede wszystkim w swoje własne. Wiem w jaki sposób świadomie i profesjonalnie kreować wizerunek swojej marki oraz jakie działania podejmować aby budować jej pozycję na rynku i osiągać swoje cele biznesowe w zgodzie z samą sobą. Co ważne, choć praca na wartościach i przekonaniach bywa wymagająca, cały proces realizacji programu przebiega w pełnej dobrej energii, inspirującej atmosferze, a szybkie efekty są dowodem na to, że to naprawdę dobrze zainwestowany czas.

Karolina Wojtas

Kealine

Monika to perfekcja i dbałość o szczegóły w każdym calu! Zapobiegliwa, dokładnie nadzorująca cały proces, a dodatkowo przesympatyczna. Cały czas z uśmiechem na ustach!
Jeśli szukasz sumiennej, pomocnej i życzliwej osoby to zdecydowanie polecam Ci współpracę z Moniką!
Katarzyna Ross

Po sukces na szpilkach

Dołącz do mojego programu.

Przeprowadzę Cię przez cały proces i zbudujemy solidną strategię marki.
?
Przeprowadzę Cię przez proces poznania swoich potrzeb.

Zadam Ci dużo pytań, a Twoim zadaniem będzie wejść głęboko w siebie i udzielić prawdziwych odpowiedzi. Będziesz miała czas, żeby pobyć sama ze sobą.

?
Zbadam Twoje najskrytsze potrzeby i możliwości.

Odryjesz swoje cele i marzenia nie tylko biznesowe. Uświadomisz sobie czym dysponujesz, jakie są Twoje mocne i słabe strony. Zrozumiesz z czego możesz czerpać całymi garściami, a jakie elementy układanki powinnaś poszukać na zewnątrz.

?
Stworzymy zarys Twojej strategii marki.

W tym etapie stworzymy mocne podwaliny Twojego marki, bez których dalsze działania, nie miałyby sensu. Ich zakres będzie zależał od tego, w jakim jesteś teraz miejscu i co, już wypracowałaś.

?
Opracujemy założenia i stworzymy oprawę wizualną Twojej marki.

To bardzo ważny, ale nie najważniejszy element budowania marki. Pozwala marce się wyróżnić i zapaść w pamięć. Popracujemy nad Twoim logo, kolorystyką, czcionkami, czyli stworzymy moodboard (tablicę inspiracji) Twojej marki.

?
Stworzymy lub dopracujemy stronę www oraz inne miejsca w sieci.

W zależności od tego jakimi zasobami dysponujesz, zbudujemy mapę Twojej strony internetowej lub dopracujemy tą, którą już posiadasz. Następnie dopasujemy do niej inne miejsca w sieci, gdzie Twoja marka występuje.

?
Zautomatyzujemy poszczególne procesy, aby oszczędzić Twój czas i pieniądze.

Ten etap polega na wykorzystaniu nowoczesnej technologii, do realizacji Twoich celów. Czyli będziemy wprowadzać rozwiązania, które oszczędzą Twój czas i pieniądze.

?
Przygotujemy kompleksową strategię marki on-line i off-line.

To etap, w którym składamy wszystko w jedną spójną całość. Tak, abyś wiedziała jakie działania podejmować, aby Twoja marka wzrastała i realizowała cele biznesowe.

Z czym wyjdziesz po tym programie?

 • Z pewnością, że wreszcie zrozumiałaś siebie i swoje potrzeby.

 • Ze spokojem, że wiesz dokładnie kim jesteś, jakie zasoby posiadasz i w jakim kierunku chcesz zmierzać.

 • Umiejętnościami, które pozwolą Ci samodzielnie dalej działać.

 • Z siłą i motywacją do działania.

Jak to będzie wyglądać

Czyli jak pracujemy w programie.

Pracuję z Tobą indywidualnie bo taki proces daje najlepsze efekty. A Ty masz pewność, że skupiamy się tylko i wyłącznie na Tobie i Twojej marce. Poszczególne elementy programu jak i rozwiązania, które w nim wypracujemy, będą ewoluować i dostosowywać się do Twoich potrzeb. Nasza współpraca trwa przez okres 4 tygodni, plus czas potrzebny na stworzenie dodatkowych elementów jeżeli się na nie zdecydujesz np. strony internetowej czy systemu identyfikacji wizualnej. 

ZBUDUJEMY RAZEM TWOJĄ MARKĘ MARZEŃ.

DLA KOGO JEST PROGRAM

 • Nie boisz się zmian i czujesz, że jesteś na nie gotowa. Masz otwarty umysł i czujesz, że to właśnie ze mną rezonujesz. Jesteś również gotowa wejść ścieżkę rozwoju.
 • Masz pomysł, plan, koncepcję. Chcesz go zrealizować, ale coś Cię powstrzymuje. Chcesz, aby  Twoja marka budziła zaufanie i była odzwierciedleniem Twoich wartości oraz filozofii jaką wyznajesz.
 • Budujesz swoją markę i wszystko niby działa poprawnie, ale czujesz, że w tym wszystkim nie ma Ciebie. Że marka na jaką do tego pory pracowałaś, nie pokazuje jednoznacznie Twoich wartości i koncepcji. Chcesz to zmienić i prawidłowo komunikować się z otoczeniem. Chcesz teraz świadomie budować swoją markę i czujesz, że potrzebne są zmiany.

JAK PRZEBIEGA PRACA ZE MNĄ

 • Co tydzień otrzymujesz ode mnie porcję ćwiczeń i zadań oraz pytań do przemyślenia.
 • Spotykamy się on-line raz w tygodniu na 1-1,5 godziny i analizujemy zadania, które wykonałaś. Ja skrupulatnie notuję i na koniec wyciągamy wspólnie wnioski.
 • Jeżeli masz pytania po zakończeniu spotkania, zawsze możesz się do mnie zwrócić mailowo. Pragnę bowiem, abyś miała jasność tego co robisz, na każdym etapie.
 • Proces jest tak przemyślany, że każdy następny etap, jest kontynuacją lub wynikiem tego, co już zostało wykonane. Nic nie dzieje się przypadkowo.