Program
Marka Marzeń
poznaj siebie na nowo
Jesteś gotowa odkryć swoją moc i zbudować rozpoznawalną markę?

pomogę ci zbudować, rozpoznawalny brand
Jeżeli jesteś gotowa i:

Czujesz, że chcesz działać świadomie zarówno on-line jak i off-line

Budujesz już swoją markę osobistą i chcesz, aby twoje działania były spójne

Poczułaś, że nadszedł moment na zmianę i potrzebujesz w tym procesie wsparcia

Chcesz się otworzyć na coś więcej i pokazać to światu
CHCESZ ŚWIADOMIE ZBUDOWAĆ BRAND I POCZUĆ, ŻE TO JEST WŁAŚNIE TO CZEGO SZUKAŁAŚ ?

Pomogę Ci w tym!!!
Nazywam się
Monika Wyderka-Chodak
Jestem strategiem budowania i rozwijania marek. Kobietą mocno stąpającą po ziemi, z zamiłowaniem technicznym, ale przy tym pełną ciepła i kobiecości.
Sama borykałam się z problemem chaosu w swoich działaniach. Towarzyszył mi każdego dnia, a potem doszło do tego zwątpienie, czy własny biznes i budowanie marki, jest rzeczywiście dla mnie.
Postanowiłam to zmienić. Zmianę rozpoczęłam od zmiany myślenia i poznania samej siebie. Weszłam na drogę głębokiego rozwoju i nadal nią kroczę, bo czuję, że zmieniając siebie od środkę zmienię cały swój świat. Wypracowałam w tym czasie swoje autorskie schematy działania, które pomogły mi zbudować swoją markę. Stworzyłam narzędzia, które pomogły już wielu kobietom odkryć czego pragną w biznesie, kim naprawdę są i jak to wykorzystać, aby poszybować w górę.
Obecnie pomagam dojrzałym kobietom odkryć i rozwijać swoją markę osobistą. Stworzyć spójną strategię, opierając się na wewnętrznych potrzebach. Dzięki temu, moje klientki wreszcie działają w sposób przemyślany, bez lęku co dzieje się na zewnątrz, zarabiają i znajdują czas na dodatkowe pasje.
Jestem autorką potężnego narzędzia – Dziennik Marki Marzeń. Przeprowadzam w nim przez proces, odkrywania najgłębszych tajemnic i podwalin każdej marki osobistej.
rekomendacje
Co mówią o mnie moje klientki!!!
Margo Feniks
www.fabrykasiebie.pl
Aleksandra Żeglarska
Ola od Złota
Program Moniki, to prawdziwe koło ratunkowe w budowaniu własnej marki osobistej! Bo niby wiemy, co chcemy robić i dlaczego, ale jak przekonać o tym klienta, gdy z naszego wizerunku to nie wynika? Udział w programie „Marka Marzeń” pomoże Ci z pewnością zbudować jasny i spójny przekaz wizualny Twojego biznesu.. Dzięki temu, poczujesz, że jesteś w miejscu, w którym chciałaś być, a klient w końcu dostrzeże i zrozumie, co mu oferujesz. A stąd już bardzo blisko do efektywnej sprzedaży! W końcu „jak nas widzą, tak nas piszą” a przecież chcemy, aby mówili i pisali, jak najlepiej! Program pomógł mi w końcu uporządkować wizualizacje mojej marki. Za każdym razem, gdy na nią zerkam, jestem z niej dumna i to z pewnością dodaje mi ciągłej motywacji do dalszego rozwoju oraz pracy, którą kocham..
Serdecznie polecam udział w programie Moniki, zarówno kobietom dopiero rozpoczynającym swoją działalność i poszukującym swojej biznesowej drogi, jak również biznesmenkom z dłuższym stażem, które chcą wznieść swoje firmy na wyższy level lub poszukują nowych rozwiązań biznesowych. Udział w programie uświadomił mi, że budowanie marki marzeń to wsłuchiwanie się nie tylko w potrzeby klienta, ale przede wszystkim w swoje własne. Wiem w jaki sposób świadomie i profesjonalnie kreować wizerunek swojej marki oraz jakie działania podejmować aby budować jej pozycję na rynku i osiągać swoje cele biznesowe w zgodzie z samą sobą. Co ważne, choć praca na wartościach i przekonaniach bywa wymagająca, cały proces realizacji programu przebiega w pełnej dobrej energii, inspirującej atmosferze, a szybkie efekty są dowodem na to, że to naprawdę dobrze zainwestowany czas.
Dołącz do mojego programu.
Przeprowadzę Cię przez cały proces i zbudujemy solidną strategię marki.Przeprowadzę Cię przez proces poznania swoich potrzeb.
Zadam Ci dużo pytań, a Twoim zadaniem będzie wejść głęboko w siebie i udzielić prawdziwych odpowiedzi. Będziesz miała czas, żeby pobyć sama ze sobą.
Zbadam Twoje najskrytsze potrzeby i możliwości.
Odryjesz swoje cele i marzenia nie tylko biznesowe. Uświadomisz sobie czym dysponujesz, jakie są Twoje mocne i słabe strony. Zrozumiesz z czego możesz czerpać całymi garściami, a jakie elementy układanki powinnaś poszukać na zewnątrz.
Stworzymy zarys Twojej strategii marki.
W tym etapie stworzymy mocne podwaliny Twojego marki, bez których dalsze działania, nie miałyby sensu. Ich zakres będzie zależał od tego, w jakim jesteś teraz miejscu i co, już wypracowałaś.
Opracujemy założenia i stworzymy oprawę wizualną Twojej marki.
To bardzo ważny, ale nie najważniejszy element budowania marki. Pozwala marce się wyróżnić i zapaść w pamięć. Popracujemy nad Twoim logo, kolorystyką, czcionkami, czyli stworzymy moodboard (tablicę inspiracji) Twojej marki.
Stworzymy lub dopracujemy stronę www oraz inne miejsca w sieci.
W zależności od tego jakimi zasobami dysponujesz, zbudujemy mapę Twojej strony internetowej lub dopracujemy tą, którą już posiadasz. Następnie dopasujemy do niej inne miejsca w sieci, gdzie Twoja marka występuje.
Zautomatyzujemy poszczególne procesy, aby oszczędzić Twój czas i pieniądze.
Ten etap polega na wykorzystaniu nowoczesnej technologii, do realizacji Twoich celów. Czyli będziemy wprowadzać rozwiązania, które oszczędzą Twój czas i pieniądze.
Przygotujemy kompleksową strategię marki on-line i off-line.
To etap, w którym składamy wszystko w jedną spójną całość. Tak, abyś wiedziała jakie działania podejmować, aby Twoja marka wzrastała i realizowała cele biznesowe.
Z czym wyjdziesz po tym programie?
-
Z pewnością, że wreszcie zrozumiałaś siebie i swoje potrzeby i wiesz jak dalej budować swoją markę .
- Ze spokojem, że wiesz dokładnie kim jesteś, jakie zasoby posiadasz i w jakim kierunku zmierza Twój biznes.
- Umiejętnościami, które pozwolą Ci samodzielnie budowac swój brand.
-
Z siłą i motywacją do działania.
Jak to będzie wyglądać
Czyli jak pracujemy w programie.
Pracuję z Tobą indywidualnie bo taki proces daje najlepsze efekty. A Ty masz pewność, że skupiamy się tylko i wyłącznie na Tobie i Twojej marce.
Poszczególne elementy programu jak i rozwiązania, które w nim wypracujemy, będą ewoluować i dostosowywać się do Twoich potrzeb.
Nasza współpraca trwa przez okres 8 tygodni. Podczas pierwszych 4 tygodni spotykamy sie co tydzien on-line i pracujemy przez ok. 1,5 godziny. Następnie przez kolejne 4 tygodnie jestem do Twojej dyspozycji a Whats’up.