Program

Marka Marzeń

ś NIEUSTANNIE ZASTANAWIASZ SIĘ,

jak zbudować stabilną i rozpoznawalną markę?

Czujesz, że sama nie dasz rady? Że potrzebujesz wsparcia i pomocy? Pomogę Ci poskładać wszystkie elementy układanki, w jedną spójną całość i pokażę jak się w tym wszystkim odnaleźć. Zbudujemy strategię spójną z Tobą i Twoimi celami, abyś wreszcie poczuła, że jesteś na właściwej drodze i nic nie jest Cię w stanie zatrzymać. 

Chcesz wiedzieć:

jak zbudować rozpoznawalną markę on-line i off-line?

 

Jak stworzyć zupełnie nową markę, która wchodzi na rynek?
Jak dopracować działania, w obrębie marki, którą już zarządzasz?
Jak zrobić rebranding, bo czujesz, że to właściwy moment?
Jak wprowadzić swoją markę on-line, gdy działasz tylko lokalnie?

CHCESZ WIEDZIEĆ, JAK POUKŁADAĆ SWOJE DZIAŁANIA, ABY CHAOS I ZWĄTPIENIE, PRZESTAŁO CI TOWARZYSZYĆ KAŻDEGO DNIA???

Pomogę Ci w tym!!!

Nazywam się
Monika Wyderka-Chodak

Jestem  strategiem budowania i rozwijania marek. Kobietą  mocno stąpającą po ziemi, z zamiłowaniem technicznym, ale przy tym pełną ciepła i kobiecości.

Pięc lat temu borykałam się z problemem chaosu w swoich działaniach. Towarzyszył mi każdego dnia, a potem doszło do tego zwątpienie, czy własny biznes i budowanie marki, jest rzeczywiście dla mnie.

Postanowiłam zmienić myślenie i moją sytuację. Wypracowałam autorskie schematy działania, które pomogły mi zbudować autentyczną markę.

Obecnie sama pomagam kobietom, takim jak Ty, stworzyć spójną strategię marki. Dzięki temu, moje klientki wreszcie działają w sposób przemyślany, zarabiają i znajdują czas na dodatkowe pasje. 

Jestem autorką potężnego narzędzia – workbook Dziennik Marki. Przeprowadzam w nim przez proces, odkrywania najgłębszych tajemnic i podwalin każdej marki. 

rekomendacje

Co mówią o mnie moje klientki!!!

Karolina Wojtas

Serdecznie polecam udział w programie Moniki, zarówno kobietom dopiero rozpoczynającym swoją działalność i poszukującym swojej biznesowej drogi, jak również biznesmenkom z dłuższym stażem, które chcą wznieść swoje firmy na wyższy level lub poszukują nowych rozwiązań biznesowych. Udział w programie uświadomił mi, że budowanie marki marzeń to wsłuchiwanie się nie tylko w potrzeby klienta, ale przede wszystkim w swoje własne. Wiem w jaki sposób świadomie i profesjonalnie kreować wizerunek swojej marki oraz jakie działania podejmować aby budować jej pozycję na rynku i osiągać swoje cele biznesowe w zgodzie z samą sobą. Co ważne, choć praca na wartościach i przekonaniach bywa wymagająca, cały proces realizacji programu przebiega w pełnej dobrej energii, inspirującej atmosferze, a szybkie efekty są dowodem na to, że to naprawdę dobrze zainwestowany czas.

Joanna Suchocka

Program Moniki, to prawdziwe koło ratunkowe w budowaniu własnej marki osobistej! Bo niby wiemy, co chcemy robić i dlaczego, ale jak przekonać o tym klienta, gdy z naszego wizerunku to nie wynika? Udział w programie „Marka Marzeń” pomoże Ci z pewnością zbudować jasny i spójny przekaz wizualny Twojego biznesu.. Dzięki temu, poczujesz, że jesteś w miejscu, w którym chciałaś być, a klient w końcu dostrzeże i zrozumie, co mu oferujesz. A stąd już bardzo blisko do efektywnej sprzedaży! W końcu „jak nas widzą, tak nas piszą” a przecież chcemy, aby mówili i pisali, jak najlepiej! Program pomógł mi w końcu uporządkować wizualizacje mojej marki. Za każdym razem, gdy na nią zerkam, jestem z niej dumna i to z pewnością dodaje mi ciągłej motywacji do dalszego rozwoju oraz pracy, którą kocham..

Beata Kośmider

Monika była zawsze przygotowana, rzetelna, odpowiedzialna, zaangażowana, konkretna. Przypomina o ustalonych zadaniach. Plan działania jest dostosowany do aktualnej sytuacji klienta i jego potrzeb. Nic nie jest narzucane. Skupiona na pracy i kliencie. Posiada szeroką wiedzę w zakresie poruszania się w świecie on-line i zawsze potrafi doradzić. Daje więcej niż zaplanowane ? Wyczuwa, co mogłoby się spodobać klientowi. Program pokazał mi jakie mam możliwości rozwoju, w jakim kierunku zmierzam. Konsultacje pomogły mi się otworzyć na rzeczy nowe i trudne. Dzięki Monice zaczęłam lepiej planować i czuję, że małymi krokami, ale idę do przodu.

Dołącz do mojego programu.

Pzreprowadzę Cię przez cały proces i zbudujemy solidną strategię marki.
?
Zrobimy analizę obecnej sytuacji, w jakiej się znajdujesz.

Czyli audyt, na podstawie którego, dowiem się czym obecnie dysponujesz. Jakie masz zasoby i co będziemy mogły wykorzystać.

?
Zbadam Twoje preferencje oraz mocne i słabe strony.

Określimy bardzo szczegółowo jakie są Twoje cele i marzenia biznesowe. Następnie odkryjemy wszystkie mocne i słabe strony, aby wiedzieć, z których możesz czerpać całymi garściami, a w jakich kwestiach potrzebowałabyś wsparcia.

?
Przygotujemy ogólne wytyczne, potrzebne do stworzenia strategii.

Stworzymy mocne podwalimy Twojego marki, bez których dalsze działania, nie miałyby sensu. Ich zakres będzie zależał od tego, w jakim jesteś teraz miejscu i co, już Ci się udało wypracować.

?
Opracujemy założenia i stworzymy oprawę wizualną Twojej marki.

To bardzo ważny, ale nie najważniejszy element budowania marki. Pozwala marce się wyróżnić i zapaść w pamięć. Popracujemy nad Twoim logo, kolorystyką, czcionkami, czyli stworzymy moodboard (tablicę inspiracji) Twojej marki.

?
Stworzymy lub dopracujemy stronę www oraz inne miejsca w sieci.

W zależności od tego jakimi zasobami dysponujesz, zbudujemy mapę Twojej strony internetowej lub dopracujemy tą, którą już posiadasz. Następnie dopasujemy do niej inne miejsca w sieci, gdzie Twoja marka występuje.

?
Zautomatyzujemy poszczególne procesy, aby oszczędzić Twój czas i pieniądze.

Ten etap polega na wykorzystaniu nowoczesnej technologii, do realizacji Twoich celów. Czyli będziemy wprowadzać rozwiązania, które oszczędzą Twój czas i pieniądze.

?
Przygotujemy kompleksową strategię marki on-line i off-line.

To etap, w którym składamy wszystko w jedną spójną całośc. Tak, abyś wiedziała jakie działania podejmować, aby Twoja marka wzrastała i realizowała cele biznesowe.

Co zyskasz uczestnicząc w programie?

 • Pewność, że Twoje działania będą zmierzały w kierunku realizacji wyznaczonego celu.

 • Spokój, bo będziesz wiedziała dokładnie, jakie działania powinnaś realizować.

 • Umiejętności, które pozwolą Ci samodzielnie dalej działać.

 • Siłę i motywację do działania.

Jak to wygląda

Czyli jak pracujemy w programie.

Pracuję z Tobą indywidualnie jeden na jeden. To daje Ci pewność, że skupiamy się tylko i wyłącznie na Twojej marce. Poszczególne elementy programu jak i rozwiązania, które w nim wypracujemy, będą dostosowane do Twoich potrzeb. Nasza współpraca trwa przez okres 6 tygodni, plus czas potrzebny na stworzenie dodatkowych elementów (nie wliczonych w cene programu) np. strony internetowej czy systemu identyfikacji wizualnej. 

ZBUDUJEMY RAZEM TWOJĄ MARKĘ.

DLA KOGO JEST PROGRAM

 • Zrodził się w Twojej głowie pomysł na nową działalność. Masz plan, koncepcję. Teraz chcesz, aby Twoja marka już od samego początku budziła zaufanie i była odzwierciedleniem Twoich wartości oraz filozofii jaką wyznajesz.
 • Twoja firma działa na rynku od jakiegoś czasu.  Wszystko działa poprawnie, ale czujesz, że w tym wszystkim nie ma Ciebie.
  Że marka na jaką do tego pory pracowałaś, nie pokazuje jednoznacznie Twoich wartości i koncepcji. Chcesz to zmienić i prawidłowo komunikować się z otoczeniem. Chcesz teraz świadomie budować swoją markę i czujesz, że potrzebne są zmiany.

JAK PRZEBIEGA PROCES

 • Co tydzień otrzymujesz ode mnie porcję ćwiczeń i zadań oraz pytań do przemyślenia.
 • Spotykamy się raz w tygodniu na godzinę na Skype lub Messengerze i analizujemy zadania, które wykonałaś. Ja skrupulatnie notuję i na koniec wyciągamy wspólnie wnioski.
 • Jeżeli masz pytania, zawsze możesz się do mnie zwrócić. Pragnę bowiem, abyś miała jasność tego co robisz na każdym etapie.
 • Proces jest tak przemyślany, że każdy następny element, jest kontynuacją lub wynikiem tego, co już zostało wykonane. Nic nie dzieje się przypadkowo.